W ciagu ostatnich pary lat na Bialorusi wzdrozalo wszystko (i na duzo skale!) oprocz wodki. Cena pollitrowki ma stabilnie niska cene - w przeliczeniu na zlotowki - 7zl. Inflacja wodki nie popija, lecz narod chleje totalnie. Nowe obrazki ErBe: mlodziez spaceruje lub siedzi w parku popoijajac 40-procentowke. Piwo juz jest "zaslabe".
Chore czasy.


Pomyslij 7 razy, zanim cos tu wpiszesz:
 
21.09.2008, 12:49 :: 195.189.142.53

lupure

Tak, łatwo dostępne są u Was tanie papierosy i
wódka.. oraz dziewczyny..
Niestety, Białoruś to taki męski raj, gdzie przypadają 2-3 dziewczęta na 1 chłopaka.. Nie generalizując - można powiedzieć, że to płeć piękna ma problem ze znalezieniem drugiej połówki..
Niedobrze Tym bardziej, że zwykle to dziewczęta, kobiety hamują pewne patoligiczne zachowania...a tymczasem dziewczyny na Białorusi muszą brać co jest, a chłopaki mają luz - mogą pić, palić i nie wpływa to na ich atrakcyjność dla pań..
Oczywiście nie wszystkie kobiety, mężczyźni akceptują taki stan i dzięki im za to, gdyż mamy ten blog, a Sergiusz zamiast być obiektem do sfotografowania jako ciekawy, etnograficzny niuans ( :-) ) sam jest po drugiej stronie obiegtywu dając nam moźliwość poznania ERBE z jego perspektywy..!

21.09.2008, 08:51 :: 79.162.62.85

niczegoniebedziezal

alkoholizm na taka krajową skalę :(
Wróć