czasem mnie fantazja ponosi-ale moglbys skomentowac bardziej:) skoro ja sie juz wysililem i tyle napisalem:)

twoserge

Kuba dales czadu!:)
27.07.2006, 23:14 :: 212.160.70.137

kuba

wynik 0-0 premiuje Minsk do dalszej rundy ale co za zenada,kolejny mecz z cyklu-nie chce mi sie ale musze,i dziwic sie ze potem ludzie nie chca ogladac sporty w tvp.ps-nawe pan L zrobil nam na zlosc bo pierwszy 15 minut meczu nie dawal obrazu do polski ,potem dal i chyba wtedy tak naprawde nam na zlosc zrobil
27.07.2006, 14:13 :: 83.11.70.175

vesna

czekamy na wieści o meczu!
27.07.2006, 13:35 :: 212.160.71.9

kuba

nie tylko ptak-dzis (27 lipca) w Minsku o 17.30 odbedzie sie mecz rewanzowy 2 rondy eliminacyjnej pucharu UEFA : Dynamo Minsk-Zaglebie Lubin.Goscie z polskiego zaglebia miedzioweg(ziemie odzyskane-Dolny Slask;) maja bardzo ciezkie zadanie gdyz u siebie zaledwie zremisowali 1-1.W tej sytuacji faworytem jest Dynamo ale ja jako ze mieszkam w kraju Kaczynskich to musze byc nacjonalista i kibicuje POLSKIEJ(KATOLICKIEJ ) druzynie. mecz transmituje TVP2.Czy na Bialorusi jakas telewizja transmituje mecz-nie wiem spytajcie twoserga:) O ile nie bedzie dogrywki i rzutow karnych po 19.30 wpisze sie znowu ,specjalnie to zrobie aby wszyscy ktorzy w POLSCE nie interesuja sie pilka musieli chociaz przeczytac ten wynik.Ja zawsze lubie propagowac sport w tym kraju gdzie przez polowe spoleczenstwa(i rzad) jest nie dotowany i uznawany za zlo konieczne:).do uslyszenia
27.07.2006, 10:26 :: 83.11.70.175